Mosko Bilgisayar

İzmir Bilgisayar 0232 271 79 79

.

Notebook Ekran Değişimi

Notebook Ekran Değişimi

Teknolojinin hızla ilerlemesi ile günümüzde notebook kullanımı’da aynı orantıda hızla ilerlemektedir. Çeşitli firmaların peş peşe ürettiği ve son teknolojiye ayak uydurarak ürettikleri notebooklar taşınabilir olması sebebi ile kullanıcıları kendine çekmeyi başarmıştır. Masaüstü bilgisayarlar gibi sabit bir yere ihtiyaç duymayan notebooklar bu taşınabilirliğin getirdiği bazı sorunlar ile de karşı karşıya gelmektedir. 

Kullanıcıların sıklıkla rastladığı sorunlardan biride ” Ekran Kırılması ” dır. Bu sorun her ne kadar basit çözümü olsa’da hem maddiyat olarak hemde zaman olarak kullanıcılara büyük sorunlar açabilmektedir. Notebook ekranları standart özelliklerde üretilmediği için her markanın hatta markaya ait farklı modellerde bile farklı kalitede ve farklı boyutlarda ekran kullanıldığı görülmektedir. 

Notebook Ekran Değişimi

Orijinal Yedek Parça %100 Müşteri Memnuniyeti.....

Notebook ekranlarının değişimi servisimiz tarafından hızlı ve garantili olarak onarılmaktadır. Kullandığımız yedek parçalar var ise öncelikle orijinal yok ise muadil yedek parça olmak kaydı ile değiştirilmektedir. Bu durum %100 şeffaf bir şekilde müşterilerimiz ile paylaşılmaktadır. Yine bu özelliklere bağlı olarak fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Eğer sizde bir notebook sahibi iseniz ve ekran sorunu yaşıyorsanız bizimle iletişime geçerek fiyat talebinde bulunabilirsiniz..

Adresinizden Alım, Adrese Teslim

Adresten alım, adrese teslim hizmetimiz İzmir merkezinden 20 km uzaklıkta bulunan tüm ilçelere verilmektedir. 20 KM Uzaklıktaki mesafelerde kargo ile gönderim yapabilirsiniz.