“Bilgisayar Teknik Servis”

 

notebook-onarımMosko Bilgisayar konusunda uzman kadrosuyla notebook tamir bakım, masaüstü bilgisayar tamir bakım , tablet tamir bakım servisi  ve cep telefonu tamir servisi olmak üzere 2008 yılından beri kaliteli hizmeti tercih eden müşterilerimize profesyonel çözümler sunmaktayız.

Firmamız bilgisayar sektöründe kurulduğu günden bugüne kurumsal olarak faaliyet gösteren işletmelerin bilgisayar tamir, bakım ve servis anlaşmalarıyla (7 gün 24 saat) en hızlı şekilde yerinde teknik servis desteği ile hizmet sunmaktadır.

Mosko Bilgisayar olarak siz değerli müşterilerimize İzmir ilinde her semte bilgisayar teknik servis, notebook servis, tablet teknik servis, anakart tamiri, ekran değişimi, veri kurtarma hizmetlerinin yanı sıra laptop batarya, laptop adaptör, klavye çeşitleri tedarik etmekteyiz.

Cep telefonu ekran değişimi, tamiri gibi konulardada hizmet veren Mosko Bilgisayar sizlerin çözüm merkeziniz olmaya devam etmektedir.

Siz değerli müşterilerimizin zamanının ne kadar değerli olduğunun farkında olarak bilgisayar teknik servis hizmet anlayışımızı hız, kalite, garanti ve satış sonrasıda anında destek alabilceğiniz işinde tecrübeli personelimizle birebir iletişim desteği sağlamaktayız.