mosko bilgisayar kurumsal

 

“Mosko Bilgisayar Kurumsal”

 

Firmamız 2006 yılında İzmir – Karabağlar ilçesinde kurulmuş olup Bilgisayar, Cep telefonu, tablet, notebook tamir ve bakım konularında profesyonel hizmet sunmaktadır. Kurulduğumuz günden bugüne edindiğimiz en büyük prensip %100 müşteri memnuniyeti olmaktadır. Çalışma ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlar ile profesyonel hizmet sunmak ve daha sonrasında her anlamda müşterilerimize destek olmak adına gece gündüz çalışmaktayız.

Firmamız hem kurumsal hemde bireysel müşterilere hızlı ve kalıcı çözümler üretmektedir. Firmamız ile yapılacak 6 ay veya 12 aylık bakım anlaşması doğrultusunda kurumsal müşterilerimize hızlı ve profesyonel çözümler üretiyoruz. Kurumsal anlaşmalı müşterilerimize hızlı yerinde teknik servis hizmeti sunan firmamız bireysel müşterilerimiz içinde en kısa sürede yerinde teknik servis hizmeti vermektedir.

 

Firmamız cep telefonu tamiri konusunda’da uzman ekip ve ekipmanları ile güler yüzü bir araya getirerek çalışmalarını yürütmektedir. Firmamızın cep telefonu tamiri konularında her aşamada müşteriyi bilgilendirir ve bu bilgilendirme doğrultusunda onarım aşama aşama devam eder. Onarım sonrası yaşanabilecek problemlerde firmamız her zaman müşterilerine çözümler üretmek adına çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Notebook ekran değişimi, notebook menteşe değişimi, notebook bakım ve format gibi temel notebook arızaları başta olmak üzere Mosko Bilgisayar her marka ve model gerek dizüstü gerek masaüstü bilgisayarlar içinde her an yanınızdadır. Siz değerli müşterilerimizin vaktinin ne kadar değerli olduğunun bilincinde hareket ederek sizlere ne kısa sürede en hızlı ve en kaliteli çözümleri üretmek için sizde bizimle iletişime geçebilir Mosko Bilgisayar mutlu müşterileri aralarında yerinizi alabilirsiniz.

 

Mosko Bilgisayar

Mahmut SANCAR – Orçun SANCAR