İphone ekran değişimi izmir

  • Posted by moskobilgisayar
  • On 2 Temmuz 2018

 

İphone ekran değişimi izmir

 

Cep telefonu sektörünün öncülerinden olan Apple firmasının ürettiği modeller özellikle ülkemizde oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. En büyük rakibi olan Samsung’a karşı elde ettiği bir çok başarının yanı sıra yedek parça konusunda’da kullanıcılarına fiyat esnekliği sunmaktadır. Samsung markanın ürettiği modellerin yedek parça fiyatlarına göre daha uygun rakamlara iphone modelleri onarılmaktadır.

 

Firmamız sektörde 10 yılı aşkındır cep telefonu tamiri ve bilgisayar tamiri konularında İzmir bölgesinde hizmet sunmaktadır. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile sizlere gerçek hizmeti sunmak ve %100 müşteri memnuniyetini yaşatmak için çok çalışıyoruz. İphone ekran değişimi izmir başlığımız altında sizlere teknik destek sunmaya çalışacağız.

 

 

 

Neden Telefonumu Size Tamir Ettirmeliyim ?

 

  1. Cep telefonu onarım işlemleri gerekli ekipmanlar olmadığında onarım süresi oldukça uzamaktadır. Bizim ekipmanlarımız tamdır ve onarım hızımız daha hızlıdır.
  2.  Cep telefonu onarımlarında tecrübe şarttır. Mosko Bilgisayar olarak 10 yıllık tecrübemiz ile sizlere hizmet sunmayı hedefliyoruz.
  3. Ekran değişimi sırasında touch id zarar görebilir ve ekran değişimi sonrası parmak izi okuyucunuz bozulabilir veya zarar görebilir. Bu durum cihazın değerini düşürür ve aktif olarak kullanılan bir özelliğinden sizi mahrum bırakır lakin Mosko bilgisayar olarak çalışan hiç bir touch id ye zarar vermeyiz.
  4.  Yukarıda bahsettiğimiz örnekte olduğu gibi aynı şekilde ön kamera, iç mikrofon, sensör gibi sık kullanılan parçalar doğru takılmadığında çalışmaz ve size büyük sorunlar açar. Biz tüm parçaları profesyonel olarak doğru yerine takar ve sonrasında test ettikten sonra teslim ederiz.
  5.  Orijinal ekran veya A Kalite ekran seçeneği sunarız. Bu sayede bütçenize uygun ekranı seçer ve telefonunuzu kurtarırsınız.
  6.  Kesinlikle ama kesinlikle müşteri orijinal istediğinde, orijinal diyip A Kalite takmayız. Müşteri hangi seçeneği seçti ise o seçeneğin uygulamasını yaparız. Sahtecilik veya müşteriyi kandırma asla firmamızda yaşanamaz.

 

 

 

 

HANGİ MODELLERE HİZMET VERİYORUZ ?

 

İphone 5 Ekran Değişimi İzmir

İphone 5s Ekran Değişimi İzmir

İphone 6 Ekran Değişimi İzmir

İphone 6s Ekran Değişimi İzmir

İphone 6 Plus Ekran Değişimi İzmir

İphone 6s Plus Ekran Değişimi İzmir

İphone 7 Ekran Değişimi İzmir

İphone 7 Plus Ekran Değişimi İzmir

İphone 8 Ekran Değişimi İzmir

İphone 8 Plus Ekran Değişimi İzmir

İphone X Ekran Değişimi İzmir

 

Konularında ve Diğer Tüm İphone Arızalarına Profesyonel Çözümler Üretiyoruz.

 

 

KAPINIZA KADAR GELİP EKRANI KIRIK İPHONE TELEFONUNUZU ALIYORUZ, ONARIYORUZ TEKRAR KAPINIZA KADAR BIRAKIYORUZ…

 

HEMEN SİZDE BİZİ ARAYIN BU AYRICALIKLI HİZMETTEN YARARLANIN

 

0232 271 79 79 veya 0554 287 38 30 Arayabilirsiniz

 1

0 Comments

WhatsApp Destek Hattı İçin Tıklayın