İphone 7 Ekran Değişimi İzmir

  • Posted by moskobilgisayar
  • On 26 Şubat 2018
  • apple iphone 7 ekran değişimi, apple iphone 7 ekran değişimi izmir, iphone 7 ekran, iphone 7 ekran değişimi, iphone 7 ekran değişimi izmir, iphone 7 orijinal ekran değişimi, iphone ekran değişimi izmir, izmir iphone ekran değişimi

En çok tercih edilen modellerden olan apple her geçen gün çıkardığı telefonlar ile kullanıcılarının beklentilerini karşılamaya çalışıyor. Firmaların bu üretim politikası kullanıcılara yansımakta ve her yeni cihaz ile beraber yeni sorunlarda kullanıcıları beklemektedir. Tamda bu noktada 2006 yılından beri sektörde faaliyeti olan Mosko Bilgisayar siz değerli müşterilerimiz için devreye girmektedir. Cep telefonlarında en sık rastlanan konu ekran kırılmasıdır. Telefon kullanan kullanıcıların sıklıkla rastladığı bu durum kimi zaman can sıksa da çözümü mümkün.

 

Apple markalı ürünlerde A kalite ve Orijinal diye 2 farklı kategoride konuyu ele almak gerekiyor. A Kalite dediğimiz yani yan sanayi ekranlar Orijinal ekranlara göre daha uygun rakamlara takılmaktadır. Müşterilerimizden gelen en sık sorulardan birisi ise A kalite ile Orijinal arasında ne gibi farkların olduğudur. Öncelikle şunu belirtmem gerekiyor ki kesinlikle Orijinal arasında ciddi farklar bulunmaktadır. Peki nedir bu farklar 1-2 örnek ile açıklamak gerekirse A kalitede görülen ısınma sorunu, dokunmatik hassasiyeti, bazen tutukluluk yapma gibi sorunlar Orijinal ekranlarda görülmemektedir. Peki her A kalite bu sorunları yapar mı ? Hayır yapmaz bu tamamen şans meselesidir. Bazı A kalite ekranlarda Orijinal performansı alındığı’da görülmektedir. Yani kısacası her A kalitede bu sorunlar görülecek diye bir kaide yoktur lakin görülmesi beklendik bir durumdur.

 

2006 Yılından günümüze sektörde hizmet veren ve yüzlerce referansı ile siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet ile güler yüzü bir araya getirerek çalışmaktadır. Facebook grup sayfamızdan referanslarımıza göz atabilir, yaptığımız çalışmaları takip edip grubumuza katılabilirsiniz. Biz Mosko Bilgisayar olarak iphone 7 ekran değişimi konusunda Orijinal ekranı tavsiye ediyoruz. Sizde hemen alttaki iletişim numaralarından bizleri arayarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz. İzmir içinde ikamet eden müşterilerimize adresten alım, İzmir dışı müşterilerimize Aras Kargo ile ÜCRETSİZ olarak gönderim yapabilirler.

 

İphone 7 Ekran Değişimi A Kalite : 160 TL

İphone 7 Ekran Değişimi Orijinal Ekran : 399 TL

Facebook Grup Linkimiz : https://www.facebook.com/groups/moskobilgisayar/

 

İPHONE 7 EKRAN DEĞİŞİMİ İÇİN HEMEN 

0232 271 79 79 veya 0554 287 38 30 Arayabilirsiniz

Adres : 3916 Sokak No:16 Özgür Mahallesi Karabağlar – İZMİR

 3

0 Comments