İphone 6 Ekran Değişimi İzmir

  • Posted by moskobilgisayar
  • On 23 Şubat 2018
  • iphone 6 ekran değişim fiyatı, iphone 6 ekran değişimi, iphone 6 ekran değişimi izmir, iphone 6 orijinal ekran değişimi, iphone ekran değişimi izmir

Mobil sektörünün devi olan apple her geçen gün ülkemizde satış sayısını arttırmaktadır. Bu sayının artması ile beraber ekran kırılma vakaları ile sıklıkla karşılaşmaktayız. Günlük hayatta sık kullandığımız cep telefonlarının 24 saat boyunca başlarına her an bir şey gelmesi kaçınılmaz duruma gelmektedir.  Yaşanılan en sık sorunlardan birisi ise ekran kırılmalarıdır. Telefonunun camı hassas olduğu için küçük darbelerde yada temaslarda dahi kırılma söz konusu olabiliyor.

Ekran kırılmaları iki türlü kendini göstermektedir. Birincisi sadece dış camın çatlaması, ikinci ise iç ekranın kırılmasıdır. İç ekran kırılma durumunda cihazdan görüntü alamaz hale gelirsiniz. Dış cam çatlamasın da ise görüntü olur lakin dış camda çatlaklar bulunur. Bu durumda yapılacak işlem cam değişimi yada komple ekran değişimidir. Cam değişimlerinde iç ekranın kırılma riski vardır müşteri bu  riski kabul ettiği taktirde cam değişimi yapılmaktadır bu işlem ekran değişimine göre daha ucuz tutmakla beraber müşterilerin en çok tercih ettiği yöntemdir.

 

Ekran değişimleri profesyonel ellere emanet edilmelidir. Yapılacak en ufacık bir hata cihazın bir daha açılmamasına yada kalıcı sorunların oluşmasına sebep verebilir.  Firmamız 2006 Yılından beri yüzlerce müşteriye %100 memnuniyet ile hizmet vermektedir. Ayrıca Facebook grubumuzda yapılan işlemler paylaşılmaktadır.  İzmir dışı kargo bize ait olmak üzere cihazınızı gönderebilir bu profesyonel hizmet ile sizde hemen tanışabilirsiniz.

İphone 6  A Kalite Fiyatı :  110 TL

İphone 6 Orijinal Ekran Fiyatı : 250 TL

Facebook Grup Linkimiz : https://www.facebook.com/groups/moskobilgisayar/

 

 

BİZE ULAŞMAK VE CİHAZ GÖNDERMEK İÇİN

0232 271 79 79 veya 0554 287 38 30

 4

0 Comments