Notebook Teknik Servis

 

Mosko Bilgisayar 2006 yılından günümüze İzmir ilinde yerinde teknik destek hizmeti sunan firmadır. Firmamızın hizmetleri arasında Notebook teknik servisi‘de yer almaktadır. Her marka ve model notebook’ların onarımı garantili ve hızlı bir şekilde firmamız tarafından yapılmaktadır. Sıvı teması, Ekran kırılması, Chipset onarımı başta olmak üzere diğer tüm sorunlara profesyonel olarak çözüm üretiyoruz.  İzmir Notebook Teknik Servis olarak hem bireysel müşterilerimize hem kurumsal müşterilerimize yerinde hizmet sunarak, sorunlara hızlı ve profesyonel çözümler üretiyoruz.

 

Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanmak isterseniz bir telefon kadar uzağız. Hemen iletişim kanallarından bizlere ulaşarak teknik destek personeli çağırabilir, evinizde veya iş yerinizde hiç zahmete girmeden teknik destek personelimize emanet edebilirsiniz.

 

Mosko Bilgisayar olarak İzmir ilinin her bölgesine 7/24 araçlı teknik servis personeli gönderiyoruz. Sizde hemen 0232 271 7979 veya 0554 287 38 30 numaraları telefonlara ulaşarak teknik destek personeli çağırabilirsiniz.

 

Sorun Bilgisayar İse Çözüm Mosko Bilgisayar

yerindeservis