Akıllı telefonların günlük hayatımızda kullanım yoğunluğu bir çok kullanıcı hatasını da beraberinde getirmektedir. Cep telefonları hayatımızda büyük bir yer kaplaması ile bir çok marka model cep telefonu piyasada yer almaktadır. Kullandığınız her ne kadar üreticinin sunduğu garanti şartlarında 2 yıl karşılansa da bazı kullanıcı hatası kaynaklı sorunlara ücretsiz destek sunmamaktadır. Gerek garantili cihazlarda gerek ise garantisi bitmiş cihazlarda kullanıcı hatası olmaması gerekiyor ücretsiz onarım için. Peki bu kullanıcı hataları nelerdir ? Ekran kırılması bir kullanıcı hatasıdır, Sıvı temas bir kullanıcı hatasıdır ( eğer cihaz su geçirme özelliği yok ise ) bu hatalar servis kapsamı dışındadır. 

Mosko Elektronik olarak sektörde 2006 yılından beri aktif olarak yer almaktayız ve tamda bu noktada müşterilerimize profesyonel hizmet ile beraber hızlı çözümler üretiyoruz.  Servisimizde her marka ve model cep telefonu tamiri yapılmaktadır. Verdiğimiz hizmetlerin bazıları ise şöyledir. Ekran değişimi, batarya değişimi, şarj soketi değişimi, entegre değişimi temel olmak üzere bir çok arızaya hızlı çözümler üretmekteyiz. 

Firmamız piyasaya göre müşterilerine en uygun rakamları sunmak için sürekli güncel dağıtıcı firmalar ile iş birliği yapmaktadır. Bu işbirliklerinin yanı sıra kalite kalite değişen ekran fiyatları da müşteriye sunularak, müşterinin bütçesine en uygun olan teklifi seçmesi sağlanır. 30 dakikada onarım seçenekleri stoklu ürünlerde geçerlidir. 

Buca cep telefonu servisi hizmetimizde sizin zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyor ve size özel yerinde hizmet sunuyoruz. Nedir bu yerinde hizmet ? Kapınıza kadar ekip arkadaşlarımız geliyor arızalı ürününüzü alıp ofise getiriyor, Ürün gerekli incelemelerden geçiyor ve tarafınıza fiyat seçenekleri sunuluyor. Sizden gelen onay ile ürün onarımı yapılıyor ve testlerden geçtikten sonra aynı ekip arkadaşımız kapınıza kadar ürününüzü getiriyor. Bu hizmet için ekstra bir ödeme yapmıyorsunuz. Ödemeyi ürünü teslim alırken kontrol ettikten sonra yapıyorsunuz. Nakit yapmak istemiyor musunuz ödemeyi ? Sorun değil kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilir rahat rahat bankaya ödeyebilirsiniz. Nakit paranızda cebiniz de kalır :=) Hemen bizimle tanışmak için irtibat numaralarımızı arayabilir yada ofisimize çay içmeye gelebilirsiniz. 

Detaylı Referanslarımıza Facebook Grubumuzdan bakabilir, gruba katılabilirsiniz : https://www.facebook.com/groups/moskoelektronik

İRTİBAT NUMARALARIMIZ

0232 271 79 79 VE 0554 287 38 30

WhatsApp chat