notebook virüs temizleme,laptop virüs temizleme,virüs temizleme izmir,notebook virüs temizleme izmir

Günümüzde Bilgisayarlar hayatımızın hemen hemen her yerinde kullanılmakta ve hayati durum taşımaktadır. Bilgisayarların bir gün bile durması demek bir çok işin aksayacağı anlamına gelmektedir işte bu kadar önem kazanan bilgisayarlar kötü niyetli kişilerinde hedefi haline gelmektedir. Bilgisayarlarınıza zarar veren yazılımlar aynı Bilgisayarların gelişimi gibi hızlıca yayılmakta ve büyümektedir.  İnsanların bilgisayarlarına, verilerine ve özel bilgilerine zarar veren bu kişiler bunu neden yapıyor bilinmez ama her 10 kişiden 2 si bu konuda araştırma yapıp zararlı yazılımlar geliştirmektedir.

Peki bu virüsler bilgisayarımıza nasıl bulaşır ? İnternet’de girdiğiniz bir web sitesi bilinçli yada bilinçsiz olarak size virüs bulaştırabilir ve bundan haberiniz dahi olmayabilir. İndirdiğiniz program görünür açıdan sorun olmasa da kodlarına eklenen zararlı yazılımlar bilgisayarınıza virüs bulaştırmaya yeter. Bunların dışında bilgisayarınıza taktığınız Flash bellek yada harici hard disklerde bulunan zararlı yazılımlar bilgisayarınızı ele geçirebilir. Bu örnekler daha fazla genişletilebilir yani kısacası bilgisayarlarınız her zaman risk altındadır. Notebook virüs temizleme izmir

Bu riskleri en aza indirmek için çeşitli firmalar kurulmuş ve Antivirüs programları yazmışlardır. Bilgisayar kullanan herkesin bu antivirüs programlarını kullanmaları hayati önem taşımaktadır. Kullanılan program lisanslı olmak zorundadır. Fakat zararlı yazılım üretenler ile antivirüs firmaları amansızca mücadele içinde oldukları için yeni çıkan virüsleri programlar yakalayamamaktadır. Bu sebeple dosyalarınız veya bilgisayarınız zarar görme ihtimali bulunmaktadır. Böyle durumlarda Mosko Bilgisayar olarak profesyonel hizmet sunarak bilgisayarınızda meydana gelen zararı en az seviyeye indirerek virüslerden temizliyoruz.

Bilgisayarıma virüs bulaştı ne yapmalıyım ? 

Bilgisayarınızda bir antivirüs programı yok ise yada olduğu halde bilgisayarınıza bir şekilde virüs bulaşmış ise çok fazla ihmal etmeden hemen müdahale edilmesi gerekmektedir. Bilgisayarınıza bulaşan virüsler kişisel verilerinizi, banka bilgilerinizi, fotoğraflarınızı vs başka birine aktarıyor olabilir bunun için hemen uzman kişilerden destek almalısınız.  İzmir Bilgisayar olarak bilgisayarınıza bulaşan her türlü virüsten sizleri kurtarıyoruz. Antivirüs yazılımınız yok ise istediğiniz markaya ait program size tanıtılarak kurulumu sağlanmaktadır.  Hemen alt kısımdaki iletişim kanallarımızı kullanarak firmamıza ulaşabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

 

Servis Talebinde Bulunmak İçin

0232 271 79 79 veya 0554 287 38 30

 

 

notebook virüs temizleme,notebook virüs temizleme programı,notebook virüs temizleme izmir,virüs temizleme izmir,izmir virüs temizleme,laptop virüs temizleme izmir,asus virüs temizleme,samsung virüs temizleme,casper virüs temizleme