Günlük hayatımızda sık olarak kullandığımız klavyeler zamanla bozulmakta veya tuşları zarar görmektedir bu noktada Notebook Klavye Değişimi gerekmektedir. Klavye değişimi her cihaza göre farklılık göstermekte olup Q veya F sıralaması mevcuttur. Notebook firmaları klavyelerin her hangi bir sorununa garanti vermemektedir bu sebeple cihazın garantisi devam ediyor olsa bile firma garanti kapsamına almamaktadır.

 

Notebook klavye değişimi gerektiren ve sıklıkla meydana gelen bazı sorunları ele alalım. Cihaza dökülen sıvı veya şekerli içecekler tuşların bozulmasına sebep olur böylece bazı tuşlar çalışıyor iken bazı tuşlar aktifliğini yitirir bu durumda klavye temizliği çözüm olmaz. Mosko Bilgisayar her marka ve model notebook’a ait klavye değişimini garantili şekilde müşterilerine sunmaktadır.

 

Müşteri memnuniyeti ilk hedefimizdir bu sebeple uygun fiyatlara hizmet sunmaktayız. Üstelik yerinde servis hizmeti sunuyoruz cihazınızı adresinizden alıyor, onarıyor ve tekrar kapınıza kadar getiriyoruz. Firmamız Notebook klavye değişimi dışında her türlü konuda teknik servis hizmeti sunmaktadır. Sizde klavyenizi değiştirmek istiyorsanız veya başka bir sorun hakkında servisimizden destek almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Servis Talep Etmek İçin

0232 271 79 79 veya 0554 287 38 30 

 

 

izmir asus notebook klavye değişimi,izmir samsung notebook klavye değişimi,izmir casper notebook klavye değişimi,izmir hp notebook klavye değişimi,izmir lenovo notebook klavye değişimi,izmir dell notebook klavye değişimi,izmir acer notebook klavye değişimi,izmir toshiba notebook klavye değişimi