• notebook ekran değişimi izmir bilgisayar
  • notebook ekran değişimi izmir bilgisayar

Notebook Ekran Değişimi genel olarak darbe sonucu başımıza gelen bir problemdir. Bazı durumlarda ise teknik olarak meydana gelen ana kart ile ekran arasında meydana gelen bağlantı sorunu ile de görüntü problemi yaşanabilmektedir. Bunların dışında notebook ekranlarını koruyan dış çerçeve zarar görmüş ve ekranı kısmen yada komple çatlatmış olabilir.

 

 

Bir diğer sık meydana gelen durum ise menteşe sorunudur. Menteşeler’de meydana gelen bozukluklar bilgisayarın düzgün bir şekilde kapanmasına engelleyeceği gibi zamanla ekran sağlamsa bile ekrana zarar verecek boyutlara varmaktadır.  Bu örneklemeler bazı senaryolardan ibarettir ve daha fazla çoğaltılabilir.

 

 

Mosko Bilgisayar olarak bu tip sorunlara profesyonel çözümler üretmekteyiz. Notebook ekran değişimleri servisimiz tarafından garantili ve orijinal yedek parçalar kullanılarak onarılmaktadır. Her marka ve modele ait ekran değişimi tarafımızca yapılmaktadır. Notebook ekranları standart olmadığından her marka ve modele göre ekranlar değişiklilik göstermektedir, buna bağlı olarak fiyatlarda ekranın özelliğine göre değişmektedir. Mosko Bilgisayar olarak en iyi hizmeti en ucuz olarak siz değerli İzmir halkına sunmaktadır. Hemen servisimiz ile iletişime geçerek adresinize teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

 

Servis Talep Etmek İçin

 

0232 271 79 79 veya 0554 287 38 30